KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11543759
nr 1154 3759
Gouache
Sydländskt landskap, oidentifierad konstnär, signerad, daterad 64,61,5x46,5
Utrop:
300 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:25:47
Gouache